Відкрити депозит в Україні (Universal Bank) на вигідних умовах

Депозити – це саме той фінансовий інструмент, який встиг завоювати популярність в житті багатьох громадян. Втім, депозити бувають багатьох видів і до того ж кожна банківська установа додає ще свої особливі умови при заключенні договору. Ставки по депозитах, а також особливості надійного збереження власних статків – тема для більш глибокого аналізу. В цьому скромному матеріалі спробуємо привідкрити завісу таємниці як відкрити депозит в Україні.

Основні категорії депозитів в Україні

Депозит на певний термін передбачає внесення коштів під відсоток на конкретний період, який вказується в договорі. По закінченню терміну дії договору клієнт може забрати свій внесок.

Внесок до запитання. Як правило, для такого виду депозиту процентна ставка нижча, ніж при строковому вкладі, оскільки так клієнт може повернути внесок коли побажає.

Що варто знати про вигідний депозит в Україні?

Найбільш поширені види депозитів:

  1. Ощадні депозитні внески — це традиційні вклади з порівняно низькими відсотковими ставками і мінімальним набором умов. В деяких банківських установах нараховані відсотки додаються до головної суми яка лежить на рахунку, чим призводить до збільшення активу. Нова сума додається при наступному нарахуванні процентної ставки.
  2. Для збирання грошей більше підійде депозит накопичувального виду. Даний вид депозиту регулярно поповнюється і найбільш підходящий при наявності бажання придбати житло чи автомобіль.
  3. Якщо клієнту більше важливий щомісячний прибуток з депозитного рахунку, тоді розрахунковий вид – те, що підійде максимально вдало.
  4. Спеціалізовані умови для клієнтів передбачають депозити спеціалізованого виду. В більшості випадків, вони пропонуються пенсіонерам чи студентам.
  5. Депозити валютного виду — вклади є можливість відкрити не тільки в гривні, але й в іншій валюті. Так банківські вкладники мають змогу не просто мати регулярний дохід за відсотками, але й не переживати за свої збереження у разі зниження курсу національної валюти.
  6. Якщо клієнт заінтересований у розподілу коштів між кількома валютами, для нього більше підійде мультивалютний депозит.
  7. Металеві депозити — дохід за такими вкладами надходить не тільки за рахунок процентної ставки за договором, але й відштовхується від мінливості ціни дорогоцінних металів на ринку.

Можливість відкриття депозитного рахунку

Немає сумнівів, депозитний рахунок – це унікальний шанс зберегти свої кровно зароблені гроші. Особливо актуально для тих громадян, які мають бажання навчитися нарешті відкладати гроші. Однак вибір банку є особливо важливим етапом і до цього потрібно віднестись максимально відповідально.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


2 × = восемь

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>