Поговоримо про тренди фудтех в здоровому харчуванні (NEWFOOD)

Для повернення молодості організму багато людей вирішують випробувати на собі різного роду дієти. Рослинний раціон харчування є найкращим способом налагодження стану власного організму. Досить часто такий режим харчування закономірно веде людину до повної відмови від м’ясної їжі. Що треба знати та як прислухатися до власного організму, щоб не нашкодити йому та про що варто знати при переході на органічний раціон харчування? Про нові продукти харчування 2022 року та особливості відмови від їжі м’ясного походження варто поговорити детальніше.

вегетаріанство та веганство – достатньо різні речі

Вегетаріанство – часткова відмова від продуктів харчування, які мають тваринне походження. Основу раціону представляє рослинна їжа. Тим не менш, іноді, вегетаріанці їдять яйця чи молочні продукти.

Веганство – повна відмова від їжі тваринного походження і прийняття лише рослинних продуктів. Вегани також навідріз відмовляються від продуктів, які місять в своєму складі речовини, що отримані шляхом використання сировини тваринного походження.

Режим харчування без м’яса

Серед багатьох людей досить давно ведуться суперечки про те, що корисніше – їжа тваринного походження чи рослинні аналоги. Також варто відмітити, що не оминули цю тему і дослідження. Дехто підтвердив, що безпосередньо м’ясо є причиною виникнення багатьох хвороб, а інші стверджують, що це нонсенс, оскільки у м’ясі знаходяться надзвичайно важливі мікроелементи для організму людини.

Zero waste lifestyle: як почати дієту?

Новий режим харчування повинен йти в парі з підготовкою:

  1. Звертайте увагу на власний організм, адже у людей із захворюваннями запального характеру кишківника та печінки може бути дефіцит ферментів, що переробляють грубу клітковину, що міститься в овочах у сирому вигляді.
  2. У веганів можуть виникати складнощі з нестачею кальцію, тому рекомендується завчасно уважно скласти свій раціон.
  3. Овочі та фрукти спроможні втрачати свої вітаміни після термічної обробки, невірного способу зберігання чи зіткнення з посудом.
  4. Не забувайте систематично здавати аналізи, щоб вивчати та передбачати можливі зміни в організмі.
  5. Миттєва відмова від вживання звичних продуктів, наприклад, м’яса, риби і молока, може не найкращим чином вплинути на ваш стан здоров’я.

За матеріалами сайту: https://newfood.media/2020/11/08/naypomitnishi-trendy-foodtech-ekolohiia-personalizatsiia-ta-marikhuana/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


шесть − 6 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>