Дитяча стоматологія в Києві: пошук кваліфікованого спеціаліста

Дитячий стоматолог – спеціаліст, який принципово відрізняється від того, який займається відновленням зубів дорослих. До медичного представника, який працює з дітками, передбачені часом більш високі вимоги. Він обов’язково повинен бути і першокласним лікарем, і тонким психологом.

Якщо навіть дорослий пацієнт, як правило, далеко не відразу наважується відправитись на лікування зубів, у випадку дитини все значно гірше. Відчуваючи небезпеку діти можуть вдатися до криків та істерики, а це не найкращий супутник лікаря в проведенні огляду зубів. Віднайти спільну мову з дитиною виступає головною задачею будь-якого стоматолога. Огляд чи лікувальні маніпуляції зубів вже відходять на другорядний план.

Без перебільшення перемогою батьків сьогодні є уміння вдало знайти лікаря з протезування молочних зубів. Увага до власного здоров’я надзвичайно важлива завжди і дитину варто привчати до цього максимально раніше.

Знайти підхід до юного пацієнта, який не може всидіти на місці, є незамінною частиною лікування. В багатьох кабінетах стоматологів дітки можуть подивитися свої улюблені мультики, погратися ляльками, кубиками, конструкторами та іншими атрибутами дитячої радості. Всі умови створені для того, щоб юні пацієнти почували себе максимально добре та легше погоджувались сісти в стоматологічне крісло. У ході спілкування в грі стоматолог зможе дуже зацікавити малюка і допоможе йому не боятися, тому він дозволить лікарю провести огляд.

Діти у лікаря потребують уваги

Перед будь-яким лікуванням дитячих зубів важливо розуміти, що молочні зуби відрізняються від дорослих:

  1. В процесі лікування лікар повинен враховувати молодші зуби, які будуть з’являтися на заміну тим, що випали.
  2. Матеріали для пломбування дитячих зубів принципово відрізняються від тих, що застосовуються для дорослих.
  3. Діти просто не в силах всидіти на місці, що вже говорити про прохання відкрити рот для огляду.
  4. Нестабільність кореня дитячого зуба може додати складнощів в пломбування.
  5. У дітей будь-яка хвороба значно швидше уражає зуб, ніж у дорослих, тому варто систематично навідуватись до стоматолога.
  6. У результаті укорінених стереотипів, чимала кількість батьків помиляється стосовно лікування зубів у дітей. Маємо за потребу висвітлити основні з поширених сьогодні оман.
  7. Йти в дитячий стоматологічний кабінет необов’язково. Це не вірно, адже організм будь-якої дитини має свої особливості, і рядовий лікар може не знати всіх нюансів.
  8. Уражені карієсом зуби краще не лікувати, а видаляти. Всупереч поширеному міфу, сучасна дитяча стоматологія не рекомендує видаляти молочні зуби.
  9. Зуби дитини не треба лікувати, так як їх замінять постійні. Насправді від стану молочного зуба безпосередньо залежить здоров’я його постійного аналогу в майбутньому.

Джерело: https://babydent.ua/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


четыре × 5 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>